Wycieczka z dziećmi do pijalni czekolady MountBlanc. Co zamówić?

Pijalnie czekolady prawdopodobnie odwiedziła chociaż raz w życiu zdecydowana większość z Was. Zapewne spodobał się Wam wystrój oraz smak prawdziwej czekolady, która jest serwowana w takich miejscach. Jednak czy jest to dobre miejsce do odwiedzenia z naszymi pociechami? W większości przypadków tak. W wielu pijalniach czekolady, na przykład MountBlanc można znaleźć wiele różnych czekoladowych smakołyków, które zasmakują naszym dzieciom.

Na sam początek

Zanim wybierzemy się do pijalni z naszym dzieckiem, musimy na sto procent być pewni że nie będziemy sprawiać żadnych problemów innym ludziom, którzy przyszli odpocząć i napić się czekolady. Jeżeli wiemy, że nasz syn czy córka nie lubią takich miejsc, i prawdopodobnie będą zachowywać się niestosownie, to zamiast przychodzić do pijalni czekolady, możemy po prostu zamówić belgijskie pralinki przez internet i delektować się nimi w domu. Bez problemu można je znaleźć na sklepie internetowym MountBlanc.

Pijalnie czekolady MountBlanc – oferta czekolady pitnej. Idealna dla dzieci

Dzieci uwielbiają wszystko co słodkie i czekoladowe. Taka jest właśnie czekolada pitna, którą można zamówić w pijalniach czekolady z sieci MountBlanc. Można ją dostać w wielu różnych wariantach – jest na przykład czekolada deserowa, mleczna, biała, do tego można wybrać różne dodatki a także sposób podania – czyli czy na zimno, czy na ciepło. Wszystko to powoduje, że nawet najbardziej wybredne dziecko znajdzie idealną dla siebie czekoladę pitną.

Pralinki dedykowane dzieciom

czekoladowa figurka w kształcie emotki
W pierwszym punkcie wspomniałem o pralinkach, które są dedykowane dla dzieci. Są one idealnym pomysłem na prezent, lub po prostu na czekoladowy deser. Można je kupić bezpośrednio w pijalniach, lub zamówić poprzez sklep internetowy Mount Blanc z odbiorem w pijalni, lub dostawą poprzez kuriera. Szczególnie fajnym pomysłem są czekoladowe figurki, które spodobają się wszystkim dzieciom.

Ciasta, desery

W pijalniach czekolady można także dostać przeróżne ciasta z dodatkami czekolady, takie jak na przykład sernik z polewą czekoladową i dodatkiem lodów. Ciekawym pomysłem na smaczny deser dla dzieci są lody, które można dostać z różnymi dodatkami, takimi jak na przykład słony karmel lub posypka czekoladowa. Dzieci mogą połączyć różne składniki, i samemu utworzyć idealny dla siebie czekoladowy deser.

Comments

 1. Bartek says:

  Nie można zapominać o ofercie letniej 🙂

  1. Kasia says:

   Oferta letnia była super 🙂

 2. Desery says:

  Te desery wydają się naprawdę ciekawe

  1. Tak says:

   I takie są 🙂 Mi bardzo smakowały

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *